Ardahan Üniversitesi 26 Personel Alımı Yapıyor!

  • 20 Eylül 2017
  • 116 kez görüntülendi.
Ardahan Üniversitesi 26 Personel Alımı Yapıyor!

Ardahan Üniversitesi 26 Personel Alımı Yapıyor!

Personel alımı ilanlarımız ile güne devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir diğer personel alımı haberi ile sizlerleyiz. Ardahan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama ile üniversiteye 26 adet personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. Bu personel alımı ilanını Devlet Personel Başkanlığı sitesinden paylaşarak halka duyurmuş oldu. Başvurular devam etmektedir.

Başvurular hakkında genel bilgiler neler? Nasıl başvurabilirim? Aranan kriterler neler? Son gün ne zaman? Alım yapılacak pozisyonlar neler? gibi soruların cevapları haberimizde yer almaktadır.

26 Personel Alımı

Evet arkadaşlar Ardahan Üniversitesi 26 Personel alımı yapılacak. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Son başvuru günü 30 Eylüldür.

Üniversitenin aşağıda belirtmiş olduğumuz birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre alım yapılacağı duyuruldu.

Başvuruda bulunacak adaylar, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilmiş olan şartları taşıyor olmalıdır.

Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına başvuru yapılabilecek.

Doçent kadrosuna başvuracak olan adaylar: Başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirtmiş olan dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet fotoğraf, askerlik belgesi, noter veya resmi kurumlar tarafından onaylanmış öğrenim belgeleri, doçentlik belgesi ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden oluşan 4 takım dosyayı ekleyerek  Personel Daire Başkanlığına veya şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunabilirler.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak olan adaylar: Başvuru dilekçesi ekinde: Özgeçmiş, Yaıyn Listesi, İki adet fotoğraf, Nüfus cüzdanı fotokopisi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan dört takım dosyayı hazırlayarak Fakülte Dekanlıklarına şahsen veya posta yoluyla başvurularını iletebilirler.

Bir kamu kuruluşunca çalışanların veya daha önce çalışmış ayrılmış olsalar bile çalıştığı kurumdan onaylı ayrıntılı hizmet belgesini almaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınav tarihi daha sonra duyurulacaktır.

Atamalar yapılabilmesi için adayların durumunu ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekiyor.

İlanın tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Diğer personel alımı ilanları için lütfen tıklayınız.

İskursan.com ekibi  olarak herkese bol kazançlı ve bol şanslı günler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sakarya Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde iş ilanları, iş ilanları 2017 ve İŞKUR hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ